S čím pomůžeme?

Nábor zaměstnanců

Jak získat výhodu při náboru zaměstnanců? Nabídněte potenciálním zaměstnancům unikátní benefitní systém, o kterém se jiným zaměstnavatelům může jen zdát. Můj Up Vám poskytne vyladěnou paletu modulů, díky které vystřelí atmosféra ve vaší firmě až ke hvězdám a o vašich benefitech budou kolovat legendy.

Získejte náborovou výhodu s Můj Up

Jak důležité jsou benefity?

Při výběru zaměstnání stále více kandidátů zohledňuje i nabízené benefity. Buďte lepší než ostatní
a nabídněte jim více. Díky eBenefitům ve variantě Uni získají zaměstnanci široké možnosti vyžití, z nichž si vybere každý. A vám k tomu přinesou efektivní daňové zvýhodnění.

Proč zvolit eStravenku?

Příspěvek na stravování je jedním z nejoblíbenějších benefitů, které může zaměstnavatel poskytovat. Díky dodatečným eStravenkám ve variantě Universo+ získají zaměstnanci nejen dostupnější možnost pravidelného stravování, ale také Bonusové programy, které Můj Up přináší.

Solution

Je atmosféra ve firmě důležitá?

I díky dobré atmosféře jsou zaměstnanci spokojenější a odvádí lepší výkony. Když se zaměstnanci dokážou navzájem pochválit a mají prostor na různé týmové aktivity, celková bilance vaší společnosti bude stoupat vzhůru a zájemci o zaměstnání se k vám radostně pohrnou.