S čím pomůžeme?

Nábor zaměstnanců

Jak získat výhodu při náboru zaměstnanců? Nabídněte potenciálním zaměstnancům unikátní benefitní systém, o kterém se jiným zaměstnavatelům může jen zdát. Můj Up Vám poskytne vyladěnou paletu modulů, díky které vystřelí atmosféra ve vaší firmě až ke hvězdám a o vašich benefitech budou kolovat legendy.

Získejte náborovou výhodu s Můj Up

Jak důležité jsou benefity?

Při výběru zaměstnání 84 % zaměstnanců zohledňuje nabízené benefity. Proto pokud chcete získat nové zaměstnance a udržet si ty stávající, buďte lepší než ostatní a nabídněte jim více. Díky eBenefitům ve variantě Uni získají zaměstnanci široké možnosti vyžití, z nichž si vybere každý. A vám k tomu přinesou efektivní daňové zvýhodnění.

Proč zvolit eStravenku?

Příspěvek na stravování je jedním z nejoblíbenějších benefitů, které může zaměstnavatel poskytovat. Díky dodatečným eStravenkám ve variantě Universo+ získají zaměstnanci nejen dostupnější možnost pravidelného stravování, ale také Bonusové programy, které Můj Up přináší. Nejoblíbenější benefit mezi zaměstnanci? Za 20 obědů zaplacených eStravenkou je další oběd na účet eStravenky.

three girl friends having pizza bar

Dobrou atmosféru ve firmě ocení nejen noví zaměstnanci

I díky dobré atmosféře jsou zaměstnanci spokojenější a odvádí lepší výkony. Důležité je zde především dlouhodobé hledisko. Noví zaměstnanci naskočí do skvělého prostředí, ale zároveň u vás budou spokojení ti, kteří u vás pracují již delší dobu.

Nepostradatelnou roli hrají pochvaly a průběžný feedback. Je to pro vaše manažery příliš
velká výzva? Nevadí, máme pro ně připravené Verso s jedinečným modulem Pochvaly, který
jim pomůže tyto aktivity dostat pod kůži.

Když se pak jednotlivé týmy dokáží navzájem pochválit a mají prostor na různé společné
aktivity
, celková bilance vaší společnosti bude stoupat vzhůru a zájemci o zaměstnání se k
vám radostně pohrnou.

cahback money happiness

Chcete pro vaše zaměstnance vždy něco navíc?
Díky Up Plná Peněženka cashback to budou peníze

Peníze navíc se vždycky hodí. A pokud je mohou nazpět získat zaměstnanci za věci, které si sami pořídí, tím lépe. Jak to funguje? Zaměstnanci si přes Můj Up nakoupí ve vybraných e-shopech populárního portálu Plná Peněženka (zaplatit mohou jakoukoliv nabízenou metodou) a e-shop jim pak vrátí několik procent z celkové útraty.

Výše slevy se odvíjí od nabídky konkrétního e-shopu, přičemž částka se přičítá na cashbackový účet #plnapenezenka v aplikaci Můj Up, odkud je možné si peníze poslat na jakýkoliv bankovní účet. Uvidíte, že tento program všichni ve firmě ocení!