S čím pomůžeme?

Interní komunikace

Známý fakt, že komunikace je klíč ke kvalitním vztahům na pracovišti, platí v týmové spolupráci dvojnásob. Můj Up proto přináší odpověď na otázky týkající se efektivní interní komunikace. Unikátní balíček Verso poskytuje moduly, které povzbudí týmového ducha, motivaci a spolupráci mezi zaměstnanci. Informovat vaše lidi o všem, co se děje ve firmě, pro vás bude s Versem hračka.

Komunikujte efektivně s Můj Up

Znáte dobře své kolegy?

Kdo to je? Tuhle otázku už kolegy v kancelářích šuškat neuslyšíte. Můj feed je udrží vždy v obraze. A díky Profilům zaměstnanců a funkci Vyhledej kolegu se budou všichni ve firmě znát mnohem lépe. Zjistí tak, kdo má jaké koníčky nebo komu na Bazaru udělají radost třeba bruslemi po dětech.

Vztahy na pracovišti a motivace na té nejvyšší úrovni, to je Verso.

Jak stmelit tým?

Co takhle společné jídlo? V Můj Up najdete funkci Pozvání na oběd, díky níž můžete zajít na skvělý oběd. A díky eStravenkám ve variantě ve variantě Universo+ můžete společné jídlo využít opravdu naplno. Navíc, jak již všichni víme, najedený zaměstnance je motivovaný zaměstnanec. S Universo+ se změní nejen výkonnost zaměstnanců, ale i vztahy na pracovišti.

S funkcí Platba mezi kolegy je zároveň jedno, kdo to platí. Finance si pošlete přímo v aplikaci.

I zpětná vazba může být zábava, když máte ten správný komunikační nástroj, kterým je Verso.

Chválí se vaši zaměstnanci?

Kdy jste naposledy někoho jen tak pochválili? To není vždy tak snadné, že? S Můj Up a funkcí Pochvaly se v dávání zpětné vazby a pochvaly může každý rychle zlepšit. A díky pravidelným výzvám a sbíraní Odznaků se z takových kolegiálních aktivit může stát i zábavná týmová hra, která skvěle rozvíjí týmovou spolupráci