S čím pomůžeme?

Daňová výhodnost

Jak těžit z daňových výhod? Správně nastaveným benefitním systémem! Díky tomu nabídnete zaměstnancům hodnotné benefity a získáte i odpočitatelné položky do daní. Můj Up přináší praktický balíček služeb Uni, který sice stojí na eBenefitech, nabízí ale mnohem víc. A v případě komplexní varianty Universo+ můžete těžit i z eStravenky.

Užívejte daňových výhod s Můj Up

K čemu eBenefity?

eBenefity přináší širokou škálu uplatnění, proto si při jejich využití vyberou i ti nejnáročnější vč. společností čerpajících z FKSP. Tím nabízíte zaměstnancům ideální možnost, jak získat optimální
work-life balance. Smysluplné využití volného času je pro celkovou spokojenost zaměstnanců velmi důležité.

Proč eStravenka?

eStravenka představuje příležitost, jak přispět zaměstnancům na pravidelné stravování. Díky tomu získají více než při běžném navýšení platu, budou produktivnější a vy ještě ušetříte. S Můj Up navíc obdrží vaši zaměstnanci k eStravence řadu slev a výhod prostřednictvím Up Club Gastro.

group friends eating together

Jak to využít?

Získejte s Můj Up daňově nejvýhodnější motivační prostředek. Dopřejte svým zaměstnancům celý vesmír benefitů a moderní platební kartu, kterou si snadno přidají do Apple Pay či Google Pay.
A aby toho nebylo málo, součástí balíčku jsou Kuponové slevy, Cashback a Up Plná peněženka!