S čím pomůžeme?

Fluktuace zaměstnanců

Jak zabránit nežádoucí fluktuaci zaměstnanců? Věštit sice neumíme, ale s předvídáním a prevencí Vám rádi pomůžeme. S Můj Up získáte celou škálu nástrojů, které vám pomohou efektivně měřit nejen spokojenost zaměstnanců. Dokážete sbírat relevantní data, která Vám pomohou definovat, jak ke svým zaměstnancům přistupovat a udržet je motivované a angažované.

Předcházejte fluktuaci zaměstnanců s Můj Up

Jak fluktuaci snížit? Ptejte se, co vaše zaměstnance tíží

Důležité je vžít se do svých pracovníků. Co je trápí? Jaké mají požadavky? Jak jim můžete život u vás zpříjemnit? To zjistíte, když jim poskytnete prostor pro dotazy. Díky modulu Zeptejte se zaměstnavatele
se mohou zeptat na to, co je právě zajímá. Předdefinované Měření spokojenosti vám poskytne cennou zpětnou vazbu, která dá potřebný přehled o tom, co zaměstnanci chtějí. Jakmile podniknete patřičné kroky, uvidíte, že se fluktuace snižuje.

Jak předejít fluktuaci zaměstnanců.

Jak se měří spokojenost?

Zdá se vám to příliš složitá otázka? S variantou Verso už to tak být nemusí. Díky pravidelným Anketám a dotazníkům zjistíte snadno a rychle, jak si stojíte jako zaměstnavatel a na čem je třeba dále pracovat. A třeba vám dá i podnět k tomu, že by zaměstnanci ocenili nějaké benefity ve variantě Universo+.

Fluktuaci zaměstnanců zřejmě nikdy úplně nezabráníte, ale můžete ji snížit na úplné minimum.

Jak zlepšit sdílení informací?

Vždy se najde někdo, komu unikají důležité Novinky ve firmě. A to bohužel vytváří prostor pro nechtěné dedukce a šepot po chodbách. I tomu vám pomůžeme zabránit. Vše důležité můžete snadno předat prostřednictvím modulu Novinky. Zaměstnanci tak dostanou upozornění přímo na svůj telefon a nic jim neunikne.