S čím pomůžeme?

Motivace zaměstnanců

Jak motivovat zaměstnance k lepším výkonům? Ideální je zameřit se na vnitřní i vnější motivaci. Můj Up poskytuje motivační programy pro zaměstnance a vám navíc přinese daňové zvýhodnění. Mezi nejoblíbenější nástroje patří eBenefity, eStravenka či Pochvaly, které jsou součástí balíčku Uni.

Motivujte zaměstnance s Můj Up

Jak pomohou eBenefity?

Pomozte svým zaměstnancům získat optimální work-life balance díky eBenefitům, které fungují
i pro společnosti čerpající z FKSP. Smysluplné využití volného času je nezbytné pro lepší pracovní výkony. Díky nekonečným možnostem si zaměstnanci sami vyberou, co je jim nejbližší, a v práci budou plní energie. A jaké jsou nejefektivnější druhy motivace zaměstnanců ve firmě?


Příklady motivace zaměstnanců

Dokáže eStravenka zvýšit motivaci k práci?

Přispějte svým zaměstnancům na lepší stravování s eStravenkou! Proč? Mnohé výzkumy prokázaly, že pravidelné stravování zlepšuje jak fyzickou, tak psychickou odolnost nejen vůči stresu. Proto jsou zaměstnanci spokojenější, výkonnější a pracují lépe díky eStravence.

Image 9

Pochvala od kolegy – jiný způsob, jak motivovat zaměstnance k lepšímu výkonu 

Pro každého není přirozené jen tak pochválit kolegu či mu poděkovat za pečlivě odvedenou práci. Díky Můj Up se vaši zaměstnanci tento typ vnější formy motivace snadno naučí.

Díky sbírání Odznaků v komplexní variantě Universo+ se navíc z chválení kolegů a dalších týmových aktivit může stát i zajímavá motivační hra pro všechny vaše zaměstnance.

Tato nefinanční motivace také podporuje otevřenost a zdravý feedback v rámci vašeho týmu. Pokud váš motivační systém obsahuje zdravou zpětnou vazbu, nevznikají každodenní nedorozumění, pracovní proces lépe plyne a nedochází k frustraci – demotivaci zaměstnanců.


Co tedy nejvíce motivuje zaměstnance?

Obecně je jedno, jestli zjišťujete, jak motivovat zaměstnance ve výrobě nebo celý TOP management tým. Dlouhodobě funkční motivace pracovníků se skládá z:

• firemní kultury (vedení, chválení, zpětná vazba, ohodnocení) 
• motivačního nástroje (eBenefity, eStravenka aj.), 
• vnitřní motivace (potenciál růstu, vzdělání aj.)

Kombinace těchto přístupů zvyšují radost z práce a angažovanost zaměstnanců.